Biuro tłumaczeń Poznań

Najlepsze Biuro tłumaczeń w Poznaniu

Biuro tłumaczeń Strucka zlokalizowane w miescie Poznań oferuje profesjonalne tłumaczenia dla klientów indywidualnych oraz firm. Zadaniem tłumacza jest nie tylko przełożenie tekstu na język obcy zgodnie z dyspozycją, ale też wykonanie zadania w sposób zrozumiały. Zachowanie kontekstu wypowiedzi to klucz do zrozumienia intencji autora.

20-letnie doświadczenie założycielki biura gwarantuje usługi na najwyższym poziomie. Udział w zagranicznych wydarzeniach, warsztatach, kursach językowych pozwala na stałe poszerzanie wiedzy i dostarczanie klientom usług, których oczekują od specjalisty. W naszym biurze tłumaczeń w Poznaniu wykonujemy przekłady ze wszystkich języków europejskich, jednakże szczególny nacisk kładziemy na tłumaczenie ustne i pisemne w obrębie języka angielskiego i niemieckiego. Wybierając rzetelne i sprawdzone usługi oraz przejrzyste zasady współpracy masz pewność, że Twoje zlecenie zostanie wykonane zgodnie z oczekiwaniami.

Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta

Rynek pracy oczekuje od kandydatów znajomości przynajmniej dwóch języków, jednakże nie zawsze zdobyte kompetencje wystarczą do tłumaczenia specjalistycznych tekstów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy kompleksowe usługi w zakresie tłumaczeń, które skupiają się nie tylko na standardowych tekstach, ale również dokumentacji specjalistycznej. Naszą specjalnością są usługi w zakresie tłumaczenia uwierzytelnionego.

Tłumaczenia specjalistyczne wymagają skupienia oraz ogromnej wiedzy związanej ze szczegółową terminologią. W naszym biurze tłumaczeń zajmujemy się tłumaczeniami w zakresie: prawa, ekonomii, techniki, medycyny, gospodarki i finansów, handlu, marketingu, budownictwa oraz mechaniki. Aby zachować jak najwyższy poziom usług, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Nawiązujemy współpracę ze specjalistami w określonej dziedzinie, ponieważ dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić rzetelną usługę.

Biuro tłumaczeń z wieloletnim doświadczeniem – Poznań

Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów prywatnych, jak i tych, którzy reprezentują instytucje publiczne, spółki etc. Specyfika naszej pracy polega na współpracy z ludźmi z wielu branż. Wyróżniamy się wysokimi kompetencjami interpersonalnymi, które są szczególnie wymagane podczas tłumaczeń ustnych. Rodzaj tłumaczenia oraz szczegółową wycenę realizujemy w oparciu o indywidualne wytyczne. Każdy nasz klient może liczyć na zaangażowanie i profesjonalizm. Jesteśmy pewni swoich umiejętności i kompetencji, czego potwierdzeniem są zadowoleni klienci, którzy dotychczas korzystali z naszych usług.

Biuro tłumaczeń z Poznania – zapraszamy do indywidualnej wyceny

Cenimy naszych klientów i dbamy o ich satysfakcję, dlatego oprócz podstawowej oferty proponujemy również szereg udogodnień, które pozwalają na tłumaczenie wymagających tekstów, w możliwie jak najkrótszym czasie. Oddając nam ważną dokumentacje lub działalność twórczą możesz być pewien bezpieczeństwa i poufności powierzonych informacji. Cennik usług jest zawarty na stronie internetowej, jednakże zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy zajmą się indywidualną wyceną.

Nasze biuro w Poznaniu jest zlokalizowane w dobrym punkcie komunikacyjnym miasta, tuż przy przystanku tramwajowym. Zachęcamy do współpracy wszystkich, którzy potrzebują kompetentnego i doświadczonego tłumacza.

Copyright © 2020 Biuro Tłumaczeń Jolanta Strucka.