Tłumacz przysięgły języka angielskiego Poznań

Oferujemy profesjonalne tłumaczenia w zakresie języka angielskiego

Tłumacz przysięgły języka angielskiego to osoba, która oferuje rzetelne tłumaczenia z i na język angielski dla osób prywatnych, jak i przedstawicieli firm i instytucji państwowych. Wszystkie zlecenia dla klientów w mieście Poznań i nie tylko, realizujemy zgodnie z zasadami tłumaczenia uwierzytelnionego. Nasi tłumacze to osoby uczciwe, wiarygodne i kompetentne. To cechy uniwersalne, które powinny towarzyszyć na ścieżce zawodowej każdemu tłumaczowi, którego wiarygodność została poświadczona przez organ państwowy – Ministerstwo Sprawiedliwości. Tłumaczenie przysięgłe nie dotyczy zwykłych dokumentów i formalności, a wszystkich aspektów, które wiążą się z ponoszeniem odpowiedzialności za wykonaną pracę.

Tłumacz przysięgły języka angielskiego z Poznania

Tłumacz przysięgły przekłada następujące treści: dokumenty samochodowe, dokumenty USC – akty urodzenia, zgonu, zawarcia małżeństwa, dyplomy, suplementy do dyplomu, świadectwa szkolne, wyroki i postanowienia sądowe, umowy prawnicze, dokumenty rejestrowe spółek, odpisy z KRS i wpisy do CEIDG, wyciągi z ksiąg wieczystych, akty notarialne, pełnomocnictwa, zaświadczenia z uczelni, zaświadczenia NIP/VAT/REGON, certyfikaty, zwolnienia lekarskie oraz sprawozdania finansowe i bilanse.

Tłumacz przysięgły języka angielskiego – Poznań

Wiele osób stawia sobie pytanie, jaka jest różnica między tłumaczem zwykłym, a tłumaczem przysięgłym. W obu przypadkach istotne są kompetencje językowe, znajomość stylistyki oraz przygotowanie merytoryczne w kontekście tłumaczenia zagadnień z danej dziedziny. Różnica między tymi usługami wynika ze zobowiązań, których podjął się tłumacz przysięgły. W przypadku zwykłych tłumaczeń wystarczą odpowiednie umiejętności i właściwie przełożony tekst, natomiast odpowiedzialność za tłumaczenie ważnych dokumentów związanych z umowami, zaświadczeniami, sprawozdaniami finansowymi itd. wymagają dodatkowych uprawnień. W naszym biurze w Poznaniu wykonujemy kompleksowe tłumaczenia z języka angielskiego.

Rzetelny tłumacz przysięgły

Rzetelny tłumacz przysięgły do poświadczenia tłumaczeń wykorzystuje okrągłą pieczęć, która zawiera niezbędne informacje udowadniające, że posiada on odpowiednie uprawnienia w zakresie tłumaczenia przysięgłego. Wszystkie dokumenty wydawane przez tłumacza przysięgłego są odnotowane w repertorium. Wykonywanie zawodu tłumacza przysięgłego w Polsce reguluje Ustawa o zawodzie tłumacza przysięgłego z dnia 25 listopada 2004 roku.

Przygotujemy indywidualną wycenę

Nasze biuro oferuje firmom oraz klientom indywidualnym usługi w zakresie tłumaczenia przysięgłego w języku angielskim oraz niemieckim i rosyjskim. Gwarantujemy rzetelność, krótki termin realizacji oraz atrakcyjne warunki cenowe. Wieloletnie doświadczenie i prawo do wykonywania zawodu tłumacza to gwarancja jakości naszych usług. Zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby lub kontaktu telefonicznego w celu sporządzenia indywidualnej wyceny.

Copyright © 2020 Biuro Tłumaczeń Jolanta Strucka.