Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego Poznań

Tłumaczenia przysięgłe – eventy, konferencje, prezentacje

Profesjonalny tłumacz przysięgły języka rosyjskiego to osoba, która posiada wysokie kompetencje i uprawnienia do tłumaczenia różnego rodzaju dokumentów. Papierowe poświadczenie powinno być opieczętowane imieniem i nazwiskiem tłumacza oraz informacjami, które potwierdzają zdobyte przez niego uprawnienia. Zgodnie z ustaleniami dokumenty wydawane przez tłumacza przysięgłego są odnotowane w repertorium tłumacza. Wykonywanie zawodu tłumacza przysięgłego w Polsce reguluje Ustawa o zawodzie tłumacza przysięgłego z dnia 25 listopada 2004 roku. Nasze biuro tłumaczeń znajduje się w mieście Poznań, skąd pochodzi wielu naszych klientów.

Tłumacz przysięgły przekłada z języka rosyjskiego następujące treści: dokumenty samochodowe, dokumenty USC – akty urodzenia, zgonu, zawarcia małżeństwa, dyplomy, suplementy do dyplomu, świadectwa szkolne, wyroki i postanowienia sądowe, umowy prawnicze, dokumenty rejestrowe spółek, odpisy z KRS i wpisy do CEIDG, wyciągi z ksiąg wieczystych, akty notarialne, pełnomocnictwa, zaświadczenia z uczelni, zaświadczenia NIP/VAT/REGON, certyfikaty, zwolnienia lekarskie oraz sprawozdania finansowe i bilanse.

Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego – Poznań

Tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne są wykonywane przez osoby mające odpowiednie kompetencje językowe, w przypadku tłumaczenia przysięgłego zlecenie może być realizowane tylko przez osoby, które zdobyły określone uprawnienia. Oprócz przygotowania merytorycznego oraz odpowiedzialności za dany dokument, tłumacz jest zobowiązany do dopełnienia wszelkich formalności. Wykonujemy tłumaczenia wielu aktów i dokumentacji. Wyróżniamy się ponad 20-letnim doświadczeniem w branży.

Tłumacz przysięgły wykonuje swoje zlecenia zgodnie z zasadami tłumaczenia uwierzytelnionego. Cechy, którymi powinien się charakteryzować to: uczciwość, wiarygodność i kompetencje.

Tłumaczenia przysięgłe z języka rosyjskiego – biuro tłumaczeń w Poznaniu

Nasze biuro tłumaczeń podejmuje współpracę z przedstawicielami firm oraz klientami indywidualnymi. Zajmujemy się realizacją kompleksowych usług w zakresie tłumaczenia w języku rosyjskim. Jako profesjonaliści, naszym klientom oferujemy: rzetelność, terminowość oraz korzystne ceny. Zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby w Poznaniu lub kontaktu telefonicznego w celu indywidualnej wyceny.

Copyright © 2020 Biuro Tłumaczeń Jolanta Strucka.